Znajdujesz się tutaj: » Wiadomości » WOMEN U19
WOMEN U19 W dniach 25-28 sierpnia odbędzie się w Gdyni zgrupowanie kadry juniorek.

Lista powołanych zawodniczek:
Bajer Aleksandra PKS MOS Zbąszyń
Bernacka Patrycja Olimpia Osowa Gdańsk
Braś Aleksandra TKKF Jadberg Pionier Tychy
Brudnicka Dagmara  PKS MOS Zbąszyń
Dybicz Weronika Dzikie Gęsi Zielonka
Gajewska Zuzanna Dzikie Gęsi Zielonka
Herzog Klaudia  Junior Kębłowo
Horst Michelle TKKF Jadberg Pionier Tychy
Jamska Tosia Dzikie Gęsi Zielonka
Janik Karolina TKKF Jadberg Pionier Tychy
Kaczanowska Magdalena MLUKS Jedynka Trzebiatów
Knet Katarzyna Ambra Ożarów Mazowiecki
Kolasa Wiktoria TKKF Jadberg Pionier Tychy
Kotecka Kamila UKS Victoria Gułtowy
Kozłowska Ewelina UKS Błyskawica Niechanowo
Kozłowska Natalia  Ambra Ożarów Mazowiecki
Krajewska  Aleksandra Dzikie Gęsi Zielonka
Makowska Angelika Ambra Ożarów Mazowiecki
Matera Wiktoria Dzikie Gęsi Zielonka
Mikołajczyk Wiktoria Junior Kębłowo
Pawłowska Katarzyna Olimpia Osowa Gdańsk
Pilszek Paulina TKKF Jadberg Pionier Tychy
Polańska Roksana Olimpia Osowa Gdańsk
Radna Klaudia Junior Kębłowo
Roszak Maria UKS Victoria Gułtowy
Ryszewska Oliwia Olimpia Osowa Gdańsk
Słomian Julia TKKF Jadberg Pionier Tychy
Stempiń Delfina Ambra Ożarów Mazowiecki
Stój Alicja Olimpia Osowa Gdańsk
Strzała  Magdalena Dzikie Gęsi Zielonka
Sumisławska Martyna Olimpia Osowa Gdańsk
Szelzchen Joanna PKS MOS Zbąszyń
Szustak Wioletta Ambra Ożarów Mazowiecki
Świtała Anna PKS MOS Zbąszyń
Tomaszczenik Dominika MLUKS Jedynka Trzebiatów
Waszkowiak Kinga PKS MOS Zbąszyń
Wężycka Oliwia TKKF Jadberg Pionier Tychy
Zakojan  Zemfira Dzikie Gęsi Zielonka
Zalech Wiktoria Ambra Ożarów Mazowiecki
Zboralska Julita Junior Kębłowo
Zboralska Kamila Junior Kębłowo

Harmonogram zgrupowania:
25.08.2017(piątek) –przyjazd zawodniczek do Gdyni26-27.08.2017 (sobota, niedziela) – treningi.
28.08.2017(poniedziałek) – trening, zakończenie zgrupowania ok. godz. 15:00.

Trenerzy proszą zawodniczki o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail bogdanskito@wp.pl lub sms tel.696002753 do 15.07.2017 r.
Opiekunowie:
Tomasz Bogdański – I trener
Przymysław Wójcikowski – II trener
Dominik Wojciechowski – team manager

salming_viper