Znajdujesz się tutaj: » Turnieje » PRAGUE GAMES 2017
PRAGUE GAMES 2017 W dniach 11 - 14 lipca rozegrany został turniej Prague Games.

W zawodach wzięły drużyny z Polski: NOLET Żabi Róg oraz Olimpia Osowa Gdańsk.

GRUPA G12
NTS FK-ZŠ Nemšová - NOLET Żabi Róg 5:1
Zurich United Blue - NOLET Żabi Róg 1:2
Zug United G12 Red - NOLET Żabi Róg 1:2
NOLET Żabi Róg - Florbalová akademie MB 7:3
NOLET Żabi Róg - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:1
NTS FK-ZŠ Nemšová - NOLET Żabi Róg 4:3

Katarzyna Hryckowian, Julia Próchniewska, Weronika Sadowska, Wiktoria Chamot, Natalia Skiba, Magdalena Bobel, Katarzyna Dresner, Zuzanna Sienkiewicz, Nina Stefańska, Wiktoria Bukowska, Marta Czajka, Maja Helman, Julia Klepczyńska, Julia Przybysz.
Trener: Marcin Zmiarowski

GRUPA G14
Täby FC - Olimpia Osowa Gdańsk 5:1
Olimpia Osowa Gdańsk - Tigers Jižní Město 1:3
Hofterup IBF - Olimpia Osowa Gdańsk 7:0
Zug United G14 White - Olimpia Osowa Gdańsk 2:1

Anna Zelewska, Julia Koza, Aleksandra Hinz, Karolina Madejska, Małgorzata Nowicka, Natalia Banaszak, Marta Bieniasz-Krzywiec, Matylda Bieschke, Jagoda Maderska, Maja Siłacz, Malwina Stefańska, Luiza Sumisławska, Weronika Zielna.
Trener: Piotr Ludwichowski

GRUPA G14
Start98 Praha - Kunratice - Olimpia Osowa Gdynia 6:1
Olimpia Osowa Gdynia - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4
IBF Borlänge Team 1 - Olimpia Osowa Gdynia 3:0
NTS FK-ZŠ Nemšová - Olimpia Osowa Gdynia 1:2 (dogrywka)
Florbalová akademie MB - Olimpia Osowa Gdynia 5:0
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Olimpia Osowa Gdynia 5:6
Olimpia Osowa Gdynia - Zug United G14 Red 1:0
Olimpia Osowa Gdynia - Zug United G14 White 1:4

Paulina Madej, Maria Szymańska, Ida Dębska, Karolina Dokowicz, Martyna Grądzka, Marta Grześkowiak, Małgorzata Jasińska, Zuzanna Kiełbicka, Patrycja Kozakiewicz, Weronika Kozłowska, Daria Krason, Wiktoria Milewczyk, Julia Narewska, Agata Poręba, Alicja Zielonka.
Trener: Kinga Bugajska

GRUPA G18
Olimpia Osowa Gdańsk - itelligence Bulldogs Brno 4:1
Bele Barkarby IF - Olimpia Osowa Gdańsk 6:0
Olimpia Osowa Gdańsk - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:7
Olimpia Osowa Gdańsk - FBC Mikulaš Prešov 7:1
Team Swiss U19 - Olimpia Osowa Gdańsk 6:0
Martyna Sumisławska, Natalia Kupczak, Katarzyna Pawłowska, Roksana Polańska, Aleksandra Rulewska, Monika Sawczuk, Wiktoria Targońska, Weronika Grądzka, Paulina Lewandowska, Dominika Poręba, Weronika     Zmiarowska, Patrycja Bernacka.
Trener: Paweł Ludwichowski

10_procent