Znajdujesz się tutaj: » Sprzęt » KASKSALMING CARBONX
KASKSALMING CARBONX Kask w podstawowej wersji jest niemalowany i waży 580 gramów*, a zatem obie wersje (czarna i biała), prawdopodobnie są najlżejszym produktem na rynku w kategorii kasków premium. CarbonX powstał we współpracy z ambasadorem Salmana i bramkarzem reprezentacji Szwecji Viktorem Klintstenem.

"Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy kask bramkarski do unihokeja wykonany w 100% z karbonu, było to wielkie wyzwanie techniczne, ale również w zakresie projektowania i użyteczności", mówi Thomas Nord, szef działu projektowania i kreatywności w Salming. "Praca z Viktorem w zespole, jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, stymuluje kontynuację współpracy, którą mieliśmy kilka sezonów temu wokół opracowania pierwszego buta dla bramkarzy unihokejowych na świecie - Salming Slide".

Edycja limitowana

CarbonX będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w ciągu kilku dni, ale może być już zamówiony w przedsprzedaży. Zamówienia już do nas spływają, ponieważ wielu bramkarzy chce być pierwszym, który kupi limitowana edycję.

"To naprawdę produkt premium, dlatego CarbonX jest produkowany tylko w ograniczonej ilości", mówi Pär Eriksson, szef sprzedaży Salming Floorball.

"CarbonX to jedna z wielu nowinek, które planujemy wprowadzić w nadchodzącym sezonie i już pracujemy nad nową kolekcją na sezon 18/19. To wszystko, co mogę teraz ujawnić ", mówi Thomas Nord.

* Porównanie dotyczy kasków bramkarskich z segmentu premium, które są w przedziale cenowym 200 - 400 €.

10_procent