FESTIWAL UNIHOKEJA ELBLĄG 2019 Przedstawiamy terminarz meczy Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci - Dziewczęta - Elbląg 2019.

SOBOTA - Hala SP nr 12, ul. Zajchowskiego 12
A 08:00 PSP LASOCICE - SP ŁOZINA
A 08:20 SP WIERZCHOWO - SP DOMANOWO
A 08:45 SP ŁOZINA - SP ŻABI RÓG
A 09:05 SP DOMANOWO - PSP LASOCICE
A 09:30 SP ŻABI RÓG - SP WIERZCHOWO
A 09:50 SP DOMANOWO - SP ŁOZINA
A 10:15 PSP LASOCICE - SP ŻABI RÓG
A 10:35 SP ŁOZINA - SP WIERZCHOWO
A 11:00 SP ŻABI RÓG - SP DOMANOWO
A 11:20 SP WIERZCHOWO - PSP LASOCICE
C 11:45 SP Nr 5 Zielona Góra - ZSP ORZYSZ
C 12:05 SP Nr 3 TRZEBINIA - SP Góra Św. Małgorzaty
C 12:30 ZSP ORZYSZ - SP Nowy Dwór Kw.
C 12:50 SP Góra Św. Małgorzaty - SP Nr 5 Zielona Góra
C 13:15 SP Nowy Dwór Kw. - SP Nr 3 TRZEBINIA
C 13:35 SP Góra Św. Małgorzaty - ZSP ORZYSZ
C 14:00 SP Nr 5 Zielona Góra - SP Nowy Dwór Kw.
C 14:20 ZSP ORZYSZ - SP Nr 3 TRZEBINIA
C 14:45 SP Nowy Dwór Kw. - SP Góra Św. Małgorzaty
C 15:05 SP Nr 3 TRZEBINIA - SP Nr 5 Zielona Góra
SOBOTA - Hala MOS, ul. Saperów 14 G
B 08:00 SP Strzelce Krajeńskie - SP PŁOSKINIA
B 08:20 SP BUKOWSKO - SP RADZEWO
B 08:45 SP PŁOSKINIA - SP BANINO
B 09:05 SP RADZEWO - SP Strzelce Krajeńskie
B 09:30 SP BANINO - SP BUKOWSKO
B 09:50 SP RADZEWO - SP PŁOSKINIA
B 10:15 SP Strzelce Krajeńskie - SP BANINO
B 10:35 SP PŁOSKINIA - SP BUKOWSKO
B 11:00 SP BANINO - SP RADZEWO
B 11:20 SP BUKOWSKO - SP Strzelce Krajeńskie
D 11:45 MIĘDZYLESIE - GODKOWO
D 12:05 SP  BRUDZEWO - ZABRODZIE
D 12:30 GODKOWO - KRAMARZYNY
D 12:50 ZABRODZIE - MIĘDZYLESIE
D 13:15 KRAMARZYNY - SP BRUDZEWO
D 13:35 ZABRODZIE - GODKOWO
D 14:00 MIĘDZYLESIE     - KRAMARZYNY
D 14:20 GODKOWO - SP BRUDZEWO
D 14:45 KRAMARZYNY - ZABRODZIE
D 15:05 SP BRUDZEWO - MIĘDZYLESIE
Grupa A
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. PSP LASOCICE 0 0 0
2. SP ŁOZINA 0 0 0
3. SP WIERZCHOWO 0 0 0
4. SP DOMANOWO 0 0 0
5. SP ŻABI RÓG 0 0 0
Grupa B
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP PŁOSKINIA 0 0 0
2. SP BANINO 0 0 0
3. SP RADZEWO 0 0 0
4. SP BUKOWSKO 0 0 0
5. SP Strzelce Krajeńskie 0 0 0
Grupa C
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP Nr 5 Zielona Góra 0 0 0
2. ZSP ORZYSZ 0 0 0
3. SP Nr 3 TRZEBINIA 0 0 0
4. SP Nowy Dwór Kw. 0 0 0
5. SP Góra Św. Małgorzaty 0 0 0
Grupa D
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. GODKOWO 0 0 0
2. KRAMARZYNY 0 0 0
3. ZABRODZIE 0 0 0
4. SP BRUDZEWO 0 0 0
5. MIĘDZYLESIE 0 0 0

E 16,30 1A – 2B
E 16:50 1B – 2A
G 17:15 3A – 3B
H 17:40 4A – 4B
I 18:10 5A – 5B
F 18:35 1C – 2D
F 19:05 1D – 2C
G 19:25 3C – 3D
H 19:55 4C – 4D
I 20:20 5C – 5D
Mecz o XIX miejsce
I 08:00
Mecz o XVII miejsce
I 08:25
E 08:55 1A – 1B
E 09:15 2A – 2B
F 09:40 1C – 1D
F 10:00 2C – 2D
Grupa E
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1A 0 0 0
2. 1B 0 0 0
3. 2A 0 0 0
4. 2B 0 0 0
Grupa E
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1C 0 0 0
2. 1D 0 0 0
3. 2C 0 0 0
4. 2D 0 0 0
Mecz o XV miejsce
H 10:25
Mecz o XIII miejsce
H 10:50
Mecz o XI miejsce
G 11:20
Mecz o IX miejsce
G 11:45
12:15 1E – 2F Półfinał
12:40 1F – 2E Półfinał
Mecz o VII miejsce
13:10 4E – 4F
Mecz o V miejsce
13:35 3E – 3F
Mecz o III miejsce
14:10
Mecz o I miejsce
14:40