FESTIWAL UNIHOKEJA ELBLĄG 2019 Przedstawiamy terminarz meczy Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci Chłopców - Elbląg 2019.

SOBOTA - Hala IV LO, ul. Sienkiewicza 4
A 08:00 SP Nr 48 GDYNIA - ZSP Nr 2 BIAŁYSTOK
A 08:20 SP Nr 1 Krynica Zdrój - SP PŁOSKINIA
A 08:45 ZSP Nr 2 BIAŁYSTOK - SP MIĘDZYLESIE
A 09:05 SP PŁOSKINIA - SP Nr 48 GDYNIA
A 09:30 SP MIĘDZYLESIE - SP Nr 1 Krynica Zdrój
A 09:50 SP PŁOSKINIA - ZSP Nr 2 BIAŁYSTOK
A 10:15 SP Nr 48 GDYNIA - SP MIĘDZYLESIE
A 10:35 ZSP Nr 2 BIAŁYSTOK - SP Nr 1 Krynica Zdrój
A 11:00 SP MIĘDZYLESIE - SP PŁOSKINIA
A 11:20 SP Nr 1 Krynica Zdrój - SP Nr 48 GDYNIA
B 11:45 SP Nr 1 SANOK - SP NIEMICA
B 12:05 SKOROSZYCE - ZSP ORZYSZ
B 12:30 SP NIEMICA - SP GARDEJA
B 12:50 ZSP ORZYSZ - SP Nr 1 SANOK
B 13:15 SP GARDEJA - ZS SKOROSZYCE
B 13:35 ZSP ORZYSZ - SP NIEMICA
B 14:00 SP Nr 1 SANOK - SP GARDEJA
B 14:20 SP NIEMICA - ZS SKOROSZYCE
B 14:45 SP GARDEJA - ZSP ORZYSZ
B 15:05 ZS SKOROSZYCE - SP Nr 1 SANOK
C 15:30 SP SUBKOWY - SP ŁĘKI SZLACHECKIE
C 15:50 ZE BRÓJCE - SP ŻABI RÓG
C 16:15 SP ŁĘKI SZLACHECKIE - SP KRZESZÓW
C 16:35 SP ŻABI  RÓG - SP SUBKOWY
C 17:00 SP KRZESZÓW - ZE BRÓJCE
C 17:20 SP ŻABI RÓG - SP ŁĘKI SZLACHECKIE
C 17:45 SP SUBKOWY - SP KRZESZÓW
C 18:05 SP ŁĘKI SZLACHECKIE - ZE BRÓJCE
C 18:30 SP KRZESZÓW - SP ŻABI RÓG
C 18:50 ZE BRÓJCE - SP SUBKOWY
SOBOTA - Hala Zespołu Szkół Nr 1; ul. Korczaka 1
D 09:00 SP Nr 35 GDAŃSK - SP GUŁTOWY
D 09:20 SP GODKOWO - SP Nr 1 ŻURAWICA
D 10:05 SP Nr 35 GDAŃSK - SP GODKOWO
D 10:30 SP Nr 1 ŻURAWICA - SP GUŁTOWY
D 11:15 SP GUŁTOWY - SP GODKOWO
D 11:35 SP Nr 1 ŻURAWICA - SP Nr 35 GDAŃSK
Grupa A
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP Nr 48 GDYNIA 0 0 0
2. ZSP Nr 2 BIAŁYSTOK 0 0 0
3. SP Nr 1 Krynica Zdrój 0 0 0
4. SP PŁOSKINIA 0 0 0
5. SP MIĘDZYLESIE 0 0 0
Grupa B
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP Nr 1 SANOK 0 0 0
2. ZS SKOROSZYCE 0 0 0
3. ZSP ORZYSZ 0 0 0
4. SP GARDEJA 0 0 0
5. SP NIEMICA 0 0 0
Grupa C
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP SUBKOWY 0 0 0
2. ZE BRÓJCE 0 0 0
3. SP ŻABI RÓG 0 0 0
4. SP KRZESZÓW 0 0 0
5. SP ŁĘKI SZLACHECKIE 0 0 0
Grupa D
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP Nr 35 GDAŃSK 0 0 0
2. SP Nr 1 ŻURAWICA 0 0 0
3. SP GODKOWO 0 0 0
4. SP GUŁTOWY 0 0 0

E 08:00 1A – 2B
E 08:20 1B – 2A
F 08:45 1C – 2D
F 09:05 1D – 2C
E 09:30 1A – 1B
E 09:50 2A – 2B
F 10:15 1C – 1D
F 10:35 2C – 2D
Grupa E
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1A 0 0 0
2. 1B 0 0 0
3. 2A 0 0 0
4. 2B 0 0 0
Grupa F
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1C 0 0 0
2. 1D 0 0 0
3. 2C 0 0 0
4. 2D 0 0 0
I 08:00 5A – 5B
H 08:20 4A – 4B
H 08:45 4C – 4D
I 09:05 5B – 5C
Mecz o XV miejsce
H 09:30
Mecz o XIII miejsce
H 09:50
I 10:15 5C – 5A
G 11:00 3A – 3B
G 11:25 3C – 3D
11:55 1E – 2 F Półfinał
12:20 1F – 2 E Półfinał
Mecz o XI miejsce
G 12:50
Mecz o IX miejsce
G 13:15
Mecz o VII miejsce
13:45 4E – 4F
Mecz o V miejsce
14:10 3E – 3F
Mecz o III miejsce
14:40
Mecz o I miejsce
15:05