FESTIWAL UNIHOKEJA ELBLĄG 2019 Przedstawiamy terminarz spotkań Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców - Elbląg 2019.

A 08:00 SP SIEDLEC - SP GAWORZYCE
A 08:20 SP PŁOSKINIA - ZE BRÓJCE
A 08:45 SP GAWORZYCE - SP ŁĘKI SZLACHECKIE
A 09:05 ZE BRÓJCE - SP SIEDLEC
A 09:30 SP ŁĘKI SZLACHECKIE - SP PŁOSKINIA
A 09:50 ZE BRÓJCE - SP GAWORZYCE
A 10:15 SP SIEDLEC - SP ŁĘKI SZLACHECKIE
A 10:35 SP GAWORZYCE - SP PŁOSKINIA
B 11:00 SP ŻYTOWIECKO - SP WIERZCHOWO
B 11:20 SP ŻURAWICA - Gim. Nr 1 GDYNIA
A 11:45 SP ŁĘKI SZLACHECKIE - ZE BRÓJCE
A 12:05 SP PŁOSKINIA - SP SIEDLEC
B 12:30 SP ŻYTOWIECKO - SP ŻURAWICA
B 12:50 Gim. Nr 1 GDYNIA - SP WIERZCHOWO
C 13:15 SP NIECHANOWO - ZSO RYTWIANY
C 13:35 SP Nr 4 SANOK - SP SICIENKO
B 14:00 SP WIERZCHOWO - SP ŻURAWICA
B 14:20 Gim. Nr 1 GDYNIA - SP ŻYTOWIECKO
C 14:45 ZSO RYTWIANY - SP MIĘDZYLESIE
C 15:05 SP SICIENKO - SP NIECHANOWO
C 15:30 SP MIĘDZYLESIE - SP Nr 4 SANOK
C 15:50 SP SICIENKO - ZSO RYTWIANY
C 16:15 SP NIECHANOWO - SP MIĘDZYLESIE
C 16:35 ZSO RYTWIANY - SP Nr 4 SANOK
C 17:00 SP MIĘDZYLESIE - SP SICIENKO
C 17:20 SP Nr 4 SANOK - SP NIECHANOWO
D 12:45 ZIELONA GÓRA - SP LUDŹMIERZ
D 13:05 SP LASOCICE - SP ŁAJSKI
D 13:50 ZIELONA GÓRA - SP LASOCICE
D 14:15 SP ŁAJSKI - SP LUDŹMIERZ
D 15:00 SP LUDŹMIERZ - SP LASOCICE
D 15:20 SP ŁAJSKI - ZIELONA GÓRA
Grupa A
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP PŁOSKINIA 0 0 0
2. SP SIEDLEC 0 0 0
3. ZE BRÓJCE 0 0 0
4. SP ŁĘKI SZLACHECKI 0 0 0
5. SP GAWORZYCE 0 0 0
Grupa B
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. Gim. Nr 1 GDYNIA 0 0 0
2. SP WIERZCHOWO 0 0 0
3. SP ŻURAWICA 0 0 0
4. SP ŻYTOWIECKO 0 0 0
Grupa C
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP NIECHANOWO 0 0 0
2. SP Nr 4 SANOK 0 0 0
3. SP SICIENKO 0 0 0
4. SP MIĘDZYLESIE 0 0 0
5. ZSO RYTWIANY 0 0 0
Grupa D
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. ZIELONA GÓRA 0 0 0
2. SP LUDŹMIERZ 0 0 0
3. SP LASOCICE 0 0 0
4. SP ŁAJSKI 0 0 0

E 17:45 1A – 2B
E 18:05 1B – 2A
F 18:30 1C – 2D
F 18:50 1D – 2C
E 08:00 1A – 1B
E 08:20 2A – 2B
F 08:45 1C – 1D
F 09:05 2C – 2D
G 09:30 3A – 3B
G 09:55 3C – 3D
10:25 1E – 2 F Półfinał
10:50 1F – 2 E Półfinał
Grupa E
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1A 0 0 0
2. 1B 0 0 0
3. 2A 0 0 0
4. 2B 0 0 0
Grupa F
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1C 0 0 0
2. 1D 0 0 0
3. 2C 0 0 0
4. 2D 0 0 0
H 10:35 4A – 4B
H 11:00 4C – 4D
Mecz o XVII miejsce
11,20 5A – 5C
Mecz o XV miejsce
11:45
Mecz o XIII miejsce
12:05
Mecz o XI miejsce
11:20
Mecz o IX miejsce
11:45
Mecz o VII miejsce
12:15 4E – 4F
Mecz o V miejsce
12:40 3E – 3F
Mecz o III miejsce
13:10
Mecz o I miejsce
13:40