FESTIWAL UNIHOKEJA ELBLĄG 2019 Przedstawiamy terminarz meczy Igrzysk Młodziezy Dziewcząt - Elbląg 2019.

A 08:00 SP NIEBIESZCZANY - SP ŻYTOWIECKO
A 08:20 SP GODKOWO - Nr 81 GDAŃSK
B 08:45 BISC WROCŁAW - SP MIĘDZYLESIE
B 09:05 SP ŻABI RÓG - SP TRZEBINIA
A 09:30 SP NIEBIESZCZANY - SP GODKOWO
A 09:50 SP Nr 81 GDAŃSK - SP ŻYTOWIECKO
B 10:15 SP MIĘDZYLESIE - SP KRAMARZYNY
B 10:35 SP TRZEBINIA - BISC WROCŁAW
A 11:00 SP ŻYTOWIECKO - SP GODKOWO
A 11:20 SP Nr 81 GDAŃSK - SP NIEBIESZCZANY
B 11:45 SP KRAMARZYNY - SP ŻABI RÓG
B 12:05 SP TRZEBINIA - SP MIĘDZYLESIE
B 12:30 BISC WROCŁAW - SP KRAMARZYNY
B 12:50 SP MIĘDZYLESIE - SP ŻABI RÓG
B 13:15 SP KRAMARZYNY - SP TRZEBINIA
B 13:35 SP ŻABI RÓG - BISC WROCŁAW
C 14:00 SP  NIECHANOWO - SP  WIERZCHOWO
C 14:20 SP Nr 4 ZIELONKA - SP LUDŹMIERZ
C 14:45 WIERZCHOWO - ZSP 3 GDYNIA
C 15:05 SP LUDŹMIERZ - SP NIECHANOWO
C 15:30 ZSP 3 GDYNIA - SP Nr 4 ZIELONKA
C 15:50 SP LUDŹMIERZ - SP WIERZCHOWO
C 16:15 SP NIECHANOWO - ZSP 3 GDYNIA
C 16:35 SP WIERZCHOWO - SP Nr 4 ZIELONKA
C 17:00 ZSP 3 GDYNIA - SP LUDŹMIERZ
C 17:20 SP Nr 4 ZIELONKA - SP NIECHANOWO
D 09:45 SP GAWORZYCE - SP Nr 48 GDYNIA
D 10:50 SP ORZYSZ - NOWY DWÓR Kwidzyński
D 12:00 SP GAWORZYCE - SP ORZYSZ
D 12:20 NOWY DWÓR Kwidzyński - SP Nr 48 GDYNIA
D 13:30 SP Nr 48 GDYNIA - SP ORZYSZ
D 14:35 NOWY DWÓR Kwidzyński - SP GAWORZYCE
Grupa A
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP NIEBIESZCZANY 0 0 0
2. SP ŻYTOWIECKO 0 0 0
3. SP GODKOWO 0 0 0
4. Nr 81 GDAŃSK 0 0 0
Grupa B
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. BISC WROCŁAW 0 0 0
2. SP ŻABI RÓG 0 0 0
3. SP TRZEBINIA 0 0 0
4. SP MIĘDZYLESIE 0 0 0
5. SP KRAMARZYNY 0 0 0
Grupa C
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP NIECHANOWO 0 0 0
2. SP Nr 4 ZIELONKA 0 0 0
3. SP LUDŹMIERZ 0 0 0
4. ZSP 3 GDYNIA 0 0 0
5. SP WIERZCHOWO 0 0 0
Grupa D
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. SP GAWORZYCE 0 0 0
2. NOWY DWÓR Kwidzyński 0 0 0
3. SP ORZYSZ 0 0 0
4. SP Nr 48 GDYNIA 0 0 0

E 17:45 1A – 2B
E 18:05 1B – 2A
F 18:30 1C – 2D
F 18:50 1D – 2C
E 08:00 1A – 1B
E 08:20 2A – 2B
F 08:45 1C – 1D
F 09:05 2C – 2D
Grupa E
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1A 0 0 0
2. 1B 0 0 0
3. 2A 0 0 0
4. 2B 0 0 0
Grupa F
L.p. Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1. 1C 0 0 0
2. 1D 0 0 0
3. 2C 0 0 0
4. 2D 0 0 0
G 09:30 3A – 3B
G 09:55 3C – 3D
10:25 1E – 2F Półfinał
10:50 1F – 2E Półfinał
H 10:35 4A – 4B
H 11:00 4C – 4D
Mecz o XVII miejsce
11:20 5B – 5C
Mecz o XV miejsce
11:45
Mecz o XIII miejsce
12:05
Mecz o XI miejsce
11:20
Mecz o IX miejsce
11:45
Mecz o VII miejsc
12:15 4E – 4F
Mecz o V miejsce
12:40 3E – 3F
Mecz o III miejsce
13:10
Mecz o I miejsce
13:40