Znajdujesz się tutaj: » Wiadomości » MEN
MEN W dniach 23-25 sierpnia odbędzie się w Sosnowcu zgrupowanie kadry seniorów.

Lista powołanych zawodników:
Bogdański Maciej MUKS Zielonka
Bojko Wojciech I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Burda Krzysztof TKKF Jadberg Pionier Tychy
Chlebda Łukasz KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Chochowski Daniel I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Chochowski Michał I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Dahlstrom Alexander Molndals IFB (Szwecja)
Domański Damian I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Dyśko Jan AZS Politechnika Łódzka
Fijałkowski Rafał AZS Politechnika Łódzka
Fliegner Adam UKS Prus Żary
Fliegner Bartłomiej UKS Prus Żary
Fliegner Rafał Bremen (Niemcy)
Gawroński Nikodem UKS Fenomen Babimost
Grabowski Igor UKS Bankówka Zielonka
Gurski Mateusz TLU KALA-IZOLACJE Toruń
Hamrol Aleksander KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Heyne Paweł Bullach (Szwajcaria)
Hubicki Marcin AZS Politechnika Łódzka
Jachacy Bartosz UKS Bankówka Zielonka
Janowicz Mateusz TLU KALA-IZOLACJE Toruń
Jaskierski Jan KS Górale Nowy Targ
Jastrzębski Maciej KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Kleinhardt Paweł I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Kleinhardt Jan I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Kołodziejski Mateusz AZS Politechnika Łódzka
Korczak Jakub KS Górale Nowy Targ
Korpan Dawid UKS Fenomen Babimost
Kowalski Mateusz MUKS Zielonka
Kozubal Michał KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Krawczyk Robert AZS Politechnika Łódzka
Łata Miron I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Łukaszewski Filip MUKS Zielonka
Łyskawa Jakub UKS Fenomen Babimost
Moleń Krystian SKS Olimpia Łochów
Nowasielski Dawid TLU KALA-IZOLACJE Toruń
Nurmi Nicholas East City Giants (Finlandia)
Pawlik Jakub KS Górale Nowy Targ
Pazdro Dawid KS Górale Nowy Targ
Pelczarski Karol KS Górale Nowy Targ
Pelczarski Konrad KS Górale Nowy Targ
Piasecki Emil TLU KALA-IZOLACJE Toruń
Popławski Adrian TLU KALA-IZOLACJE Toruń
Roślik Konrad UKS Prus Żary
Różański Piotr TLU KALA-IZOLACJE Toruń
Rydzewski Jan UKS Bankówka Zielonka
Sieńko Maciej MUKS Zielonka
Sieńko Michał MUKS Zielonka
Skura Michał SKS Olimpia Łochów
Skura Kacper SKS Olimpia Łochów
Sokołowski Piotr TRAVEL.PL Wilki Sanok
Sternicki Sebastian SKS Olimpia Łochów
Studziński Dawid AZS Politechnika Łódzka
Sujkowski Jakub TRAVEL.PL Wilki Sanok
Szefner Dawid UKS Fenomen Babimost
Szłapak Szymon I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Turwoń Mateusz KS Górale Nowy Targ
Udziela Jakub KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Widurski Daniel KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Widurski Łukasz KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Wroński Łukasz AZS Politechnika Łódzka
Zajdel Rafał TRAVEL.PL Wilki Sanok

Więcej informacji na www.pzunihokeja.pl

salming_dominatethecourt