Znajdujesz się tutaj: » Wiadomości » WOMEN U17
WOMEN U17 W dniach 06 – 08.12.2019 r. odbędą się w Gdyni i Katowicach zgrupowania kadry juniorek U17.

Lista powołanych zawodniczek na zgrupowanie w Gdyni:
Abramczyk Zuzanna Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Adach Alicja SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Antkowiak Marianna Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Banaszak Natalia Interplastic Olimpia Osowa
Barszcz Oliwia UKS Wilki Godkowo
Bartoszewicz Paulina Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Bieniasz-Krzywiec Marta Interplastic Olimpia Osowa
Bogdanowicz Weronika UKS Wilki Godkowo
Cirocka Nawojka SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Grądzka Martyna  Interplastic Olimpia Osowa
Hinz Aleksandra  Interplastic Olimpia Osowa
Hryckowian Kinga Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Kiełbicka Zuzanna Interplastic Olimpia Osowa
Kluczyńska Zuzanna SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Kozłowska Weronika Interplastic Olimpia Osowa
Ludwikowska Roksana SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Madejska Karolina Interplastic Olimpia Osowa
Pieniążek Julia  Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Poręba Agata Interplastic Olimpia Osowa
Przybysz Julia UKS Wilki Godkowo
Sieroń Hanna Interplastic Olimpia Osowa
Słonina Katarzyna Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Stefańska Malwina Interplastic Olimpia Osowa
Sumisławska Luiza Interplastic Olimpia Osowa
Ślązak Patrycja Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Urwan Marzena SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Wildowicz Gabriela SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Witkowska Malwina Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Zielna Weronika  Interplastic Olimpia Osowa

Trenerzy: Michał Gużyński, Jakub Ambrosiewicz

Lista powołanych zawodniczek na zgrupowanie w Katowicach:
Bartz Anna UKS Jastrzębie z Żytowiecka    
Bazanowska Roksana UKS Radzevia Radzewo    
Bigaj Martyna PUKS Trzebinia    
Czubek Joanna TravelPL Wilki Sanok    
Dębicka Roksana UKS Kołaczkowo    
Grzyb Paulina TravelPL Wilki Sanok    
Korpacka Paulina PUKS Trzebinia    
Malinowska Liwia MMKS Podhale Nowy Targ    
Olszewsk Katarzyna UKS „Sokół” Gaworzyce    
Pache Nikola UKS Kołaczkowo    
Pałys Martyna TravelPL Wilki Sanok    
Pałys Wioletta TravelPL Wilki Sanok    
Pisarek Patrycja TKKF Pionier Tychy    
Pituch Aleksandra TravelPL Wilki Sanok    
Rzyman Edyta TravelPL Wilki Sanok    
Skalska Anna MMKS Podhale Nowy Targ    
Skiba Natalia UKS Junior Kębłowo    
Stępowska Natalia PUKS Trzebinia    
Stochaj Daria UKS Jastrzębie z Żytowiecka    
Sznura Natalia  UKS Radzevia Radzewo
Toboła Roksana UKS Radzevia Radzewo    
Trębacz Julia PUKS Trzebinia   

Trener: Przemysław Wójcikowski

salming_dominatethecourt