Znajdujesz się tutaj: » Wiadomości » MEN U19/U17
MEN U19/U17 W dniach 01.02. – 02.02.2020 r. odbędzie się w Zielonce zgrupowanie kadry juniorów U19/U17.

Lista powołanych zawodników:
kadra U19
Adamczak Jonasz UKS Absolwent Siedlec
Bobel Marcin UKS Bankówka Zielonka
Bryndza Szymon Travel PL Wilki Sanok
Chochowski Michał I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Czerwiński Marcel Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Fons Dawid TLU Kala-Izolacje Toruń
Gadomski Jakub SKS Olimpia Łochów
Gadomski Łukasz Travel PL Wilki Sanok
Gadziński Klaudiusz UKS Błyskawica Niechanowo
Gawroński Nikodem UKS Fenomen Babimost
Górny Nikodem UKS Absolwent Siedlec
Iterman Paweł UKS Bankówka Zielonka
Jachacy Bartosz UKS Bankówka Zielonka
Janusz Michał KS Górale Nowy Targ
Jaskierski Jan
KS Górale Nowy Targ
Kaczorowski Maciej Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Kleinhard Paweł  I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Krawczyk Łukasz UKS Błyskawica Niechanowo
Mania Seweryn UKS Absolwent Siedlec
Marchlewski Kacper UKS Bankówka Zielonka
Marciniak Jakub UKS Błyskawica Niechanowo
Matczak Szymon TLU Kala-Izolacje Toruń
Miętki Jakub UKS Bankówka Zielonka
Moczydłowski Mateusz UKS Bankówka Zielonka
Ochota Krystian UKS Fenomen Babimost
Oklejewicz Karol Travel PL Wilki Sanok
Oniszk Kacper SKS Olimpia Łochów
Osadziński Michał KS Lokomotiv Czerwieńsk
Pelczarski Konrad
KS Górale Nowy Targ
Perdenia Józef TLU Kala-Izolacje Toruń
Prałat Kamil I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Przybysz Szymon TLU Kala-Izolacje Toruń
Sadolewski Mateusz SKS Olimpia Łochów
Sadolewski Łukasz SKS Olimpia Łochów
Sieklucki Paweł UKS Bankówka Zielonka
Skura Kacper SKS Olimpia Łochów
Szałański Jakub UKS Bankówka Zielonka
Szewczyk Oskar UKS Fenomen Babimost
Ząbkiewicz Michał Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Żok Adrian UKS Absolwent Siedlec
 
kadra U17
Andrzejewski Piotr UKS Błyskawica Niechanowo
Augustynek Sebastian UKS Victoria Gułtowy
Bagrowski Mikołaj UKS Błyskawica Niechanowo
Białkowski Witold UKS Victoria Gułtowy
Biernacki Bartosz SKS Olimpia Łochów
Byczko Dawid UKS Dragons Płoskinia
Chawłowski Bartosz SKS Olimpia Łochów
Chmiel Miłosz UKS Błyskawica Niechanowo
Fijałkowski Wojciech UKS Bankówka Zielonka
Greń Maciej UKS Dragons Płoskinia
Henning Karol Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Hnatyszyn Szymon UKS Dragons Płoskinia
Hrybek Piotr UKS Dragons Płoskinia
Jagiełło Kacper SKS Olimpia Łochów
Jastrzębski Daniel TLU Kala-Izolacje Toruń
Jóskowski Kamil  Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Kaczkowski Mikołaj UKS Victoria Gułtowy
Kaczmarek Sebastian UKS Absolwent Siedlec
Kardasz Jan UKS Błyskawica Niechanowo
Kostrzewa Dawid SKS Olimpia Łochów
Kozłowski Antoni TLU Kala-Izolacje Toruń
Kozłowski Jakub UKS Błyskawica Niechanowo
Loskot Jakub UKS Victoria Gułtowy
Lubański Igor UKS Bankówka Zielonka
Roszkiewicz Martin KS Lokomotiv Czerwieńsk
Rycko Wojciech UKS Dragons Płoskinia
Rzyszkowski Kacper SKS Olimpia Łochów
Słonina Marcin Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Sołtysik Aleksander UKS Fenomen Babimost
Stroiński Oskar UKS Fenomen Babimost
Surdyn Daniel UKS Bankówka Zielonka
Szałański Kacper UKS Bankówka Zielonka
Szymańsk Filip UKS Bankówka Zielonka
Szymczak Rafał UKS Bankówka Zielonka
Tarnowski Jan UKS Victoria Gułtowy

Więcej informacji na www.polskiunihokej.pl

salming_dominatethecourt